Mazo dejotāju pirmais lielais ceļojums

2011-09-13

Ar Garkalnes novada Domes atbalstu Garkalnes novada deju kolektīva "Baltābele" dejotāji, "Strauta" dziedātājas, Garkalnes vidusskolas mazie "Saules bērnu" dejotāji, skolotāju un Domes vadības pārstāvju pavadīti,- kopā cilvēki piecdesmit-, devās uz 21. Fest der Nationen Bergedorfas pašvaldībā, brīvajā un Hanzas pilsētā Hamburgā, kas pulcēja vairāk nekā 1300 dažādu dalībnieku no visām Eiropas malām.

Mūsu skolas dejotājiem šis bija pirmais tik tālais ceļojums, tādēļ brauciena laikā kāri tika tverts katrs mirklis, katrs vērā ņemamais notikums tika pierakstīts hronoloģiskā secībā, ilustrēts ar pienācīgu fotogrāfiju skaitu. Brauciena laikā rakstītie iespaidi apkopoti ceļojuma dienasgrāmatā, papildināti gan ar bērnu, gan "Baltābeles" dejotāju komentāriem.