„Pavasarim durvis vaļā” - sadziedāšanās svētki Siguldā

2012-04-11

Siguldas novada PII sadziedāšanās pasākumā „Pavasarim durvis vaļā” uzaicinājumu piedalīties saņēma arī Garkalnes vidusskolas PI bērnu vokālais ansamblis. Dziedātājos satraukums un prieks - jāsagatavo interesants priekšnesums, rotaļa un jāmācās arī kopīgi dziedamā dziesma par Siguldiņu.

4.aprīlī Siguldā PII ”Ieviņa”mūs sagaidīja Pavasara feja, visiem dāvinot smaidus un apmīļojot pavasarīgi rotātajā zālē. Mēs sajutām, ka esam ļoti gaidīti pasākumā.

Bijām sagatavojuši mazu pārsteigumu-apsveikuma dziesmu visiem pasākuma dalībniekiem „Liru, liru, cīrulīt!” Pārliecinoši dziesmiņa izskanēja Jēkaba Tarandas izpildījumā. Arī ansambļa sagatavota dziesmiņa skanēja izteiksmīgi, un īpaši klausītājus iepriecināja dziesmas izskaņā sagatavotā kustību improvizācija. Iepriecināja tas, ka visi dalībnieki ļoti uzmanīgi klausījās viens otra priekšnesumus un aktīvi piedalījās kopējā sadziedāšanā un rotaļās.

Ar konfekšu medaļām, smaidoši un iepriecināti atgriezāmies mājās ar cerību, ka šis pasākums kļūs par tradīciju, kas spēs vienmēr iepriecināt tās dalībniekus.
Paldies visiem dziedātājiem!

Mūzikas skolotāja un ansambļa vadītāja Ingrīda Dreimane