Sporta spēles Meškuičos

2012-10-10


Foto galerija: Sporta spēles Meškuičos

Garkalnes skolai ir sadarbības partneri Meškuičos, tāpēc arī šogad tikām uzaicināti piedalīties sporta pasākumā Meškuiču ģimnāzijā (Lietuvā). „Kaimiņkausa spēles” Meškuiču ģimnāzijā ar Šauļu rajona skolu piedalīšanos notika jau 26. reizi. Otro reizi turp devās arī mūsu skolas labākie sportisti, lai sacenstos vieglatlētikas disciplīnās, futbolā, tautas bumbā, volejbolā un virves vilkšanā.

Uz „Kaimiņkausa spēlēm" bija paredzēts izbraukt 3. oktobra agrā rītā (plkst. 6.45) septiņpadsmit skolēnu sastāvā, bet kavējās divi labi sportisti -  Hardijs Tučs un Aleksandra Bobovka. Nolēmām pagaidīt. Sagaidījām, un, kā izrādījās, gaidīšana nebija veltīga. Meškuiču ģimnāzijā ieradāmies laicīgi. Tur mūs sagaidīja latviešu valodu zinošā skolotāja Genute, lai izvietotu mūsu komandu skolas telpās un sniegtu informāciju par sacensību norisi.

Pēc atklāšanas parādes un sporta spēļu karoga pacelšanas tika atskaņotas abu kaimiņvalstu himnas, un sacensības uzsāka vieglatlēti. Īpaši jāuzslavē mūsu meitenes, kuras savos skrējienos 100 m bija pirmās vai otrās. 100m sprinta finālā ar dienas labāko laiku iekļuva Bobovka Aleksandra un ar lielisku rezultātu izcīnīja pirmo zelta medaļu mūsu komandai. Arī mūsu zēni sprintā sasniedza atzīstamus rezultātus, tomēr pie kārotajām medaļām netika. Spraiga cīņa izvērtās tāllēkšanas sektorā meitenēm. Līderes mainījās ik pēc katras lēcienu sērijas, un, beidzoties pēdējiem lēcieniem, patīkams pārsteigums –Aleksandrai Bobovkai -  zelta medaļa (3m 91cm), Aivitai Garančai  - bronzas medaļa  (3m 78cm).

Pēc sātīgām pusdienām cīņas uzsāka sporta spēļu komandas. Piedalījāmies futbolā un tautas bumbas „kvadratas” spēlēs. Abās šajās sporta spēlēs ierindojāmies 4.vietā.

Starts Meškuiču ģimnāzijas „Kaimiņkausa spēlēs” uzskatāms par veiksmīgu, jo ieguvām par vienu zelta medaļu vairāk kā iepriekšējā gadā, un daudzi skolēni atkārtoja vai uzlaboja savus labākos rezultātus.

 Sporta skolotājs – M.Liekniņš