Zvaigžņu klase 2012

2013-01-22

Apgāds Zvaigzne ABC jau trešo reizi izsludināja erudīcijas konkursu komandām „Zvaigžņu klase 2012” 5.-9. klasēm. Tā kā balvas bija vērtīgas - „Tallink” jūras ceļojums Rīga-Stokholma-Rīga, žurnāla „Ilustrētā Junioriem” gada abonements un dāvanu karte 100 Ls vērtībā veikalā Zvaigzne ABC, dalību šajā konkursā pieteica divas mūsu skolas komandas – „Deksteri” (6.a klase) un „Pēcstundu karaļi” (9.a klase).

Konkursā komandām vajadzēja izturēt četras kārtas. Pirmajā kārtā komandām bija jāatbild uz 90 jautājumiem par visdažādākajām tēmām, otrajā kārtā skolēnu uzdevums bija izveidot video vai animāciju par tēmu „Mēs Latvijai. Latvija mums!”. Trešajā kārtā komandām nācās izpausties radoši, jo uzdevums bija uzrakstīt rakstu darbu par tēmu „Es. Tu. Viņš. Viņa. Mēs!”. Šajā kārtā 6.a klases komandai veicās īpaši labi, jo rezultātu tabulā Vidzemes reģionā ieguvām pirmo vietu. Ceturtajā, noslēdzošajā kārtā komandas atbildēja uz konkursa atbalstītāju- „Tallink”, „Zvaigzne ABC”, „Ilustrētā Junioriem”, SIA „Kaķītis”, „Starspace”, „UNIQ”, „Dailes teātris”, „FoodUnion”, „Kurzemes democentrs” uzdotajiem jautājumiem, kur bija gana interesanti un sarežģīti.

Komandas pašas atzina, ka gājis grūtāk, nekā sākumā domāts, bet pirmajai reizei nemaz neesot tik slikti- „Deksteri” kopvērtējumā ieguva 20. vietu no 123 komandām un ir apņēmības pilni arī nākošgad piedalīties šajā konkursā.

Renāte 6.a