SMU Wood Crafters piedalās Valentīndienas tirdziņā t/c Spicē

2013-02-11

Kopā ar 60 citiem Latvijas Skolēnu mācību uzņēmumiem Wood Crafters (uzņēmumā darbojas 6.a klases skolēni Jānis Balodis, Mārtiņš Kozlovskis, Arnolds Rudzeišs) startēja Valentīndienas tirdziņā t/c Spicē, kuru Rīgas reģionam organizēja Junior Achievement Latvia, ar Jolantu Lankovsku - ekonomikas skolotāju Privātajā vidusskolā "Klasika" un Rīgas Mūzikas internātvidusskolā, projekta "Inovatīva un praksē balstīta pedagogu izglītības ieguve un mentoru profesionālā pilnveide" vadītāju un pasniedzēju LU priekšgalā.

Tirdziņā bija izveidotas trīs ielas – Zaļā, Mīļlietiņu un Knifu iela. Tā kā mūsu uzņēmums ražo dabai draudzīgus produktus – koka izstrādājumus – svilpītes, vilciņus un medaļas, tad mūs varēja atrast Zaļajā ielā.

Zēni uz tirgu bija sagatavojuši sava uzņēmuma reklāmu, un ieinteresētiem cilvēkiem izdalīja vizītkartes, tādējādi popularizējot savu uzņēmumu sabiedrībā. Jāteic, ka rast noietu savai precei nav nemaz tik vienkārši, tāpēc jādomā ar vien ko jaunu, lai uzrunātu pircēju.

Kopumā gaisotne tirdziņā bija pozitīva, neskatoties uz bargo žūriju, kura 9 cilvēku sastāvā uzdeva āķīgus jautājumus, jo mūs visus iepriecināja Mūzikas internātvidusskolas grupa "Cepums".

Valentīndienas tirdziņa noslēgumā visi Skolēnu mācību uzņēmumi tika pie balvām, kuras sponsorēja Rīgas Dome. Ir jābūt aktīviem un strādāt gribošiem, tad arī rezultāts neizpaliks.

Aicinot uz sadarbību, JAL projekta koordinatore A. Strode

Mākslu skola