Bērnu un jauniešu žūrija 2012

2013-02-13

„Bērnu un jauniešu žūrijas” grāmatu lasīšanas un anketu aizpildīšanas laiks bija līdz 2013.gada 31.janvārim.

Šogad lasīšanas veicināšanas programmā ”Bērnu un jauniešu žūrija” iesaistījās 63 Garkalnes vidusskolas skolēni, taču ne jau visi skolēni izlasīja noteikto grāmatu skaitu. Bija arī tādi lasītāji, kuri izlasīja ne tikai savas grupas grāmatas, bet arī grāmatas no citām klašu grupām.

Grāmatas tika vērtētas 4 dažāda vecuma grupās. Katra grupa izvērtēja piecus savam vecumam atbilstošus dažādu autoru darbus.

Lielie lasīšanas svētki Ķīpsalā notiks martā, kur tiks noteiktas „Bērnu un jauniešu žūrijas” labākās grāmatas.

Apkopojot skolēnu anketas ir noteiktas labākās „Bērnu un jauniešu žūrijas” grāmatas Garkalnes vidusskolā.