Starptautiskais klaviermūzikas festivāls Šauļos

2013-04-23

18. aprīlī Šauļu 2. Mūzikas skolā notika Starptautiskais klaviermūzikas festivāls, kurā piedalījās Garkalnes Mākslu skolas skolotājas Ineses Pauras klavierspēles klases audzēknes Elīna Kosporenko, Klaudija Fūrmane un Undīne Strauta.

Festivālā piedalījās 86 jaunie mūziķi no dažādām Lietuvas mūzikas skolām. Latviju pārstāvēja pianisti no Jāzepa Mediņa Rīgas 1.Mūzikas skolas, Vidzemes Jūrmalas Mūzikas un mākslas skolas un mēs - Garkalnes Mākslu skolas pianisti.

Meitenes spēlēja aizrautīgi, spilgti un publika to novērtēja ar īpaši skaļiem aplausiem. Pēc koncertēšanas sekoja dienas „saldākā” daļa, ekskursija uz Šokolādes muzeju, kurā veselu stundu draudzīgi gatavojām dažādu formu un pildījumu šokolādes konfektes.

Diena bija ļoti muzikāla un „garšīga”!

Inese Paura