Ātrie un veiklie

2013-10-08

Mūsu skolā 3. oktobrī notika Sporta diena. Garkalnes MVV skolēni un skolotāji piedalījās lielajā pārgājienā uz Garkalnes Peldezeru. Skolēni tika sadalīti 10 komandās, un tās līderi bija vecāko klašu audzēkņi. Daudzi no viņiem parādīja, cik atbildīgi un izpalīdzīgi spēj būt. Prieks bija arī redzēt, ka pārējie vecāko klašu audzēkņi palīdzēja savam kapteinim, jo komandās bija daudz sākumskolas skolēnu. 9. a klases audzēknis Hardijs „mazo”, kurš bija nokritis un sasitis kājiņu, nesa uz rokām. Ejot pa ceļu, Roberts no 11.a klases palīdzēja „mazajiem” ievērot ceļa satiksmes noteikumus, kontrolēšanas darbarīks bija „milzīgās slēpes”.

Nonākot līdz ezeram, katra komanda atrada savu starta pozīciju, un sākās dažādi jautri, sarežģīti un aizraujoši uzdevumi.

Kontrolpunktos komandas sagaidīja skolotāji. Katrs kontrolpunkts bija veidots tā, lai bērni mācītos sadarboties. Tām komandām, kuru kapteiņi mācēja organizēt un pareizi izplānot stratēģiju, protams, veicās ļoti labi.

Izejot visus kontrolpunktus, bērni bija priecīgi un laimīgi. Arī skolotāji juta līdzi un atbalstīja iespēju robežās katru komandu.

Nākamajā dienā skolotāja Daina bija bez balss, to viņa „atstāja” mežā – savā kontrolpunktā, kad uzmundrināja un atbalstīja komandas, kurām bija jāiet 5 cilvēku sastāvā ar vienām milzu slēpēm.

Ārpusstundu darba un pārgājiena organizatore
Tatjana Bordane