Jaunā stadiona tests Siguldā

2013-10-22

Foto galerija: Draudzības spēle futbolā Siguldas 1. pamatskolā

Jau trešo gadu mūsu skolas sporta spēļu pulciņam ir laba sadarbība ar Siguldas 1. pamatskolas sporta spēļu pulciņu, tādēļ 15. oktobrī devāmies uz draudzības spēli futbolā, lai notestētu Siguldas 1. pamatskolas jauno futbola laukumu ar mākslīgās zālītes segumu.

Spēle iesākās negaidīti veiksmīgi, jo pēc vairākām precīzām saspēlēm jau otrās minūtes sākumā guvām pirmos vārtus. Pirmais puslaiks pagāja ar mūsu skolas komandas redzamu pārsvaru, jo puslaikam beidzoties, rezultāts bija kļuvis jau 3:1.
Otrajā puslaikā spēle ritēja līdzvērtīgāk, un katra no komandām guva pa diviem vārtiem, kā rezultātā visas draudzības spēles rezultāts 5:3 mūsu komandas labā.
Pēc spēles katras skolas pieci labākie spēlētāji piedalījās 9 m soda sitienu konkursā, un arī šajā vingrinājuma bijām labāki, uzvarot ar attiecību 5:2.

Šķiroties no Siguldas 1. pamatskolas komandas, vienojāmies par nākamajām draudzības sacensībām tādās sporta spēlēs kā florbolā un volejbolā.