J.S.Baha mūzikas burvība

2013-11-08

Skolotāja Inese Paura ar savu skolnieci Elīnu Kosporenko

6.novembrī Rīgas 3.mūzikas skolā notika VI J.S.Baha klaviermūzikas festivāls. Šajā ikgadējā pasākumā piedalījās jaunie pianisti no dažādām Latvijas mūzikas skolām, atskaņojot mūzikas ģēnija J.S.Baha skaņdarbus.

Mīlēt J.S.Baha mūziku 2.klavierspēles klases skolniecei Elīnai Kosporenko iemācīja skolotāja Inese Paura, kuras audzēkņi šajā pasākumā piedalās jau vairākus gadus. Pateicoties skolotājas un skolnieces veiksmīgai sadarbībai, Elīna startēja ļoti veiksmīgi - prata uzburt laikmeta noskaņas, aizvedot klausītājus uz baroka Vāciju tālajā 17.gadsimtā, kad savus skaņdarbus radīja diženais komponists.

Par veiksmīgu J.S.Baha „Menueta Sol maž” un „Mazas prelūdijas Do maž” atskaņošanu Elīna saņēma Atzinības rakstu, piemiņas balvu un skaļus klausītāju aplausus.

Paldies Inesei Paurai un Elīnai Kosporenko! Lai veicas turpmākos festivālos

Inga Pelcmane,
Garkalnes MVV direktora vietniece mākslu jomā