Panākumu sesija 2013

2013-11-14

Foto galerija: Panākumu sesija 2013

12.novembrī 7.-12.klašu skolēni kopā ar 300 Latvijas skolēniem BA Turība piedalījās otrajā lekciju kursā: Komunikācija + Personība = Panākumi.

Kopā ar skolēniem darbojās divi lektori. BA Turība Sabiedrisko attiecību fakultātes dekāns, asoc. profesors, studentu koorperācijas Talavija biedrs Andris Pētersons diskutēja ar jauniešiem par tēmu „Radi uzticēšanos ar komunikāciju.” Live Rīga biroja veidotāja, uzņēmēja, studentu komunikācijas aģentūras OSM dibinātāka, preses sekretāre Antra Laumane lasīja lekciju „Ceļš uz panākumiem: mīti un realitāte”.

Pirmo reizi šajā lekciju kursā skolēniem bija iespēja piedalīties radošajās darbnīcās, kuras pārstāvēja 4 BA Turība fakultātes, kas saistītas ar uzņēmējdarbību, sabiedriskajām attiecībām, tūrismu un jurisprudenci. Diena bija iespaidiem bagāta.

Ie.Sinele