IV Mazpilsētu un lauku mūzikas skolas audzēkņu konkurss

2013-12-13

Š.g.5.decembrī Dobelē notika IV Mazpilsētu un lauku mūzikas skolu 5.- 8.klašu audzēkņu konkurss, kurā piedalījās 18 Latvijas mūzikas skolu audzēkņi. Mūsu Garkalnes MVV pārstāvēja taustiņinstrumentu spēles klavierspēles programmas 6. klases audzēknis Edijs Bierands. Edijam šis nav pirmais konkurss, kurā jāpārstāv skola: viņš piedalījies gan „Jēkaba Graubiņa jauno pianistu konkursā”, gan „J. S. Baha klaviermūzikas festivālā”. Žūrijas priekšā Edijs stājas jau 5 reizi.

Edija skolotāja Angelika Teterovska priecājās, ka puisim ir iespēja parādīt savu klavierspēles meistarību ārpus skolas, viņa saka, ka „Edijs ir centīgs un mērķtiecīgs, viņam padodas klavierspēle, un viņa stiprā puse ir klasiķu darbu atskaņošana”. Edijs klausītājus priecēja ar Johana Sebastiana Baha „Invenciju Sib mažorā” un Ādolfa Skultes „Ariettu”.

Edijam bija liels prieks un gandarījums piedalīties šajā konkursā. Konkursā valdīja lieliska atmosfēra, jo kas gan var būt jaukāks, kā draudzīgā konkurencē piedalīties kopīgā muzicēšanā. Paldies Edijam un skolotājai Angelikai Teterovskai par līdzdalību šajā konkursā. Novēlam veiksmi arī turpmākajos konkursos!

Skolas administrācijas vārdā - Inga Pelcmane