Kur apslēpta veiksmes un panākumu atslēga?

2013-12-14

11.decembrī 9.- 12. klašu skolēni biznesa augstskolā „Turība” tikās ar mākslas bakalauri, pedagoģijas maģistri, uzņēmēju, profesionālo komandu un individuālo treneri IEVU KARABEŠKO, kura kopā ar Latvijas jauniešiem analizēja, kur sākas veiksme? Ziemassvētku laikam raksturīga diskusijas pēdējā ziņa: „No šī brīža viss notiek labāk un labāk!”

Otrs vieslektors bija Dailes teātra aktieris GINTS ANDŽĀNS. Lekcijas tēma „Kā Jūs to tekstu varat atcerēties?” Atbildes tika sniegtas uz jautājumiem gan par seriāla „Ugunsgrēks” norisēm, gan par aktiera darbu, hobijiem un dzīves mērķiem.

Arī šoreiz neizpalika radošās darbnīcas tūrismā, jurisprudencē, uzņēmējdarbībā un sabiedriskajās attiecībās. Radošās darbnīcas vadīja BA „Turība ”pasniedzēji.

Sk. Ieviņa