Iepriecini savus līdzcilvēkus!

2013-12-17

Foto galerija: Ziemassvētku labdarības koncerti

Garkalnes MVV skolēni labprāt iesaistās labdarībā. Tas ir veids, kādā tu vari iepriecināt savus līdzcilvēkus un kļūt bagātāks arī pats, tāpēc 16. decembrī aktīvākie muzicētāji skolotājas I. Lielbārdes vadībā devās ciemos uz Valsts sociālās aprūpes centra «Vidzeme» filiāli Ropažos un sociālās aprūpes māju „Gauja” Inčukalna novadā, lai sniegtu Ziemassvētku koncertus. Skolēni bija sagatavojuši daudzveidīgus priekšnesumus – dziedāja ansamblī, duetā, solo, spēlēja klavieres, ģitāru, flautu un vijoli. Tuvojošos svētku noskaņu radīt palīdzēja arī Ziemassvētku dzejoļi.

Gan Ropažos, gan Gaujā zāle bija pilna skatītāju, kas aktīvi dzīvoja līdzi priekšnesumiem.

Skolēni atzina, ka viņi labprāt piedalās nu jau par tradīciju kļuvušajos Labdarības koncertos, jo jūt, ka aprūpes namos vienmēr ir gaidīti un ka uzstāšanās sagādā prieku gan klausītājiem, gan pašiem koncerta dalībniekiem.

Lai Ziemassvētku gaidīšanas laikā sakrātās sirsnības un gaišuma mums pietiek visam gadam!

Sk. D.Grudule