Ziemassvētku koncerts

2014-01-14

Foto galerija: Ziemassvētku koncerts

20.decembrī plkst.18.00 Berģu kultūras namā notika Garkalnes MVV skolēnu Ziemassvētku koncerts. Vispirms uzrunu teica skolas direktors L.Bruģis, un tad izsniegt stipendijas vidusskolēniem, kā arī pasniegt zelta un sudraba liecības pamatskolēniem tika aicināts Garkalnes novada Domes priekšsēdētājs M.G.Bauze - Krastiņš.

Koncertu atklāja Liene un Annija (6.a kl.) ar „Lūgšanu Ziemassvētku vakarā.” Šajā vakarā izskanēja daudz sirsnīgu dziesmu, jo skolotājas I.Lielbārdes vadībā uz skatuves kāpa 4 ansambļi. Dziesmas mijās ar instrumentāliem skaņdarbiem, kurus atskaņoja ne tikai viens izpildītājs, bet klausītājiem bija iespēja baudīt arī vairākus duetus (flautu un klavieres, vijoli un klavieres) un pat ģitāristu trio. Mūzikas nodaļas audzēkņi un skolotāji bija sagatavojuši daudzveidīgu programmu.

Azartisku, nebēdnīgu noskaņu koncertā radīja dejotāji. Pirmskolas un 1.kl. „Latviešu pāru deju svīta”, 2.-3. kl. „Rupjmaizes kukulis”, 4.-5. kl. „Slotu dancis” un 6.-9. kl. „Ābrama polka” pierādīja, ka mēģinājumos skolotājas M. Vanderes vadībā ir strādāts cītīgi, tāpēc arī varēja redzēt lielisku rezultātu – vieglu soli uz skatuves un prieku gan pašu dejotāju, gan skatītāju sejās.

Vēlāk uz skatuves kāpa jauktais koris „Garkalne”, kura rindās dzied arī skolēnu vecāki, skolotāji un kuram instrumentālo pavadījumu spēlēja mūzikas skolas pedagogi un LNSO stīgu instrumentu grupas mūziķi.

Noslēgumā koncerta dalībnieki saņēma Domes sagādātās Ziemassvētku saldumu paciņas un priecīgā noskaņojumā varēja doties mājās.

Paldies visiem dalībniekiem, viņu pedagogiem un vecākiem par brīnišķīgo koncertu un sirsnīgo kopābūšanu Ziemassvētku noskaņā!

D.Grudule

Mākslu skola